Seksiyonel Kapı Sistemleri

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sistemleri

Endüstriyel seksiyonel kapılar, tesisinizde orta seviyelerde hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında, izolasyonun ön planda tutulduğu kapı sistemidir. İçi poliüretan dolgulu, dış kısmı alüminyum kaplı panellerle son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Dört tarafı kauçuk fitiller ile donatılan seksiyonel kapılar sızdırmazlık son derece güçlüdür. Otomatik kapı sektöründe son yıllarda hızla büyüyüp tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir. Dayanıklı yapısı, uzun ömrü, pratik ve kullanım kolaylığı sebebiyle yaygın olarak kullanılmaktadır.
Seksiyonel kapılar poliüretan dolgulu, alüminyum kaplamalı, görüş özelliği sunan, emniyetli, toz ve ısı yalıtımı sağlayan, uzun ömürlü, istenilen ve gereken alana tam uyumlu boyutlarda üretilebilen endüstriyel kapı sistemleridir. Garaj kapısı, hangar kapısı ve fabrika kapısı başta olmak üzere çeşitli yapısal ihtiyaçlara kaliteli çözümler sunan bu sistemler, endüstriyel tesisler tarafından da oldukça yoğun talep görmektedir.

ALS-SKS106
ALS-SKS102
ALS-SKS-107
ALS-SKS104

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon, E-posta veya İletişim Formumuz Yoluyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

  Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için, 08:00 – 19:00 saatleri dışında da iletişim formumuz, e-posta veya WhatsApp aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  KONU BAŞLIKLARI

  Seksiyonel kapılar

  Endüstriyel kapılar

  Seksiyonel garaj kapısı

  Endüstriyel kapı sistemleri

  Otomatik garaj kapısı

  Servis ve Montaj Hizmetleri

  otomatik surgulu kapilarin ray surguleri, otomatik kapı kumandası, fabrike kapıları, sensörlü kapı fiyatları.
  endüstriyel kapı modelleri ve özellikleri, seksiyonel kapı detayı dwg, sanayi tipi kilit, kapı fitili.
  siber otomatik kapı sistemleri, iç kapı modelleri ve fiyatları, hangar kapı sistemleri, otomatik sistem.
  büyük boy basmalı sanayi tipi kapı stoperi çeşitleri, camlı melamin kapı fiyatları, otomatik kapanan.
  uzaktan kumandalı sokak kapısı çeşitleri, elektrikli kapı modelleri ve özellikleri, otomatik ev kapısı.
  açılır kapanır kapı sistemleri, kumandalı kapı, elektronik kapı modelleri, metal güvenlik kapısı.

  Servis ve Montaj Hizmetleri

  Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal.

  × WhatsApp