Kompakt Laminat

Kompakt Laminat Cephe Kaplama

Kompakt laminat, doğal ahşabın fiziko-kimyasal süreçlerden geçirilmesiyle üretilir ve bu aşamada mükemmel nitelikte mekanik, fiziksel ve kimyasal özellikler kazandırılır. Ahşabın sade ve güzel görünümüne daha az bakım gerektiren ve çok daha uzun ömürlü çözümler sağlamaktadır.

Zengin renk ve desen alternatifleriyle binaların cephesine modern ve estetik görünüm kazandırır. En büyük artısı binanın nefes almasını sağlamakla beraber, EN 438 normlarına uygun olarak sıcak ve soğuk hava yalıtımı sağladığı gibi, dışarıdaki ses kirliliğini de 14 dB azaltır.

ALS-KL102
ALS-KL100
ALS-KL108
ALS-KL101
Kompakt Laminat
ALS-KL107
ALS-KL100
ALS-KL109

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon, E-posta veya İletişim Formumuz Yoluyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

  Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için, 08:00 – 19:00 saatleri dışında da iletişim formumuz, e-posta veya WhatsApp aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  KONU BAŞLIKLARI

  Kompakt laminat cephe

  Kompakt kaplama

  Kompakt Alüminyum

  Compact laminat

  Kompak laminat

  kompact laminat cephe, kompact laminant percinli sistem, lamine kaplama, cephe kompak giydirme sistemleri hakkında.
  betopan kaplama, alüminyum dış cephe sistemleri, dış duvar kaplama modelleri ve özellikleri, istanbul cephe kaplama.
  dış cephe giydirme sistemler ve özellikleri, yalıpan, metal laminat kaplamalar, istanbul alüminyum firmaları.

  Servis ve Montaj Hizmetleri

  Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir

  × WhatsApp