Pleksi Korkuluk

Pleksi Korkuluk Sistemleri

Pleksi korkuluk sistemleri saydam görünümü, her alana uygun seçenekleri,uzun ömürlü olması, şık tasarımları ve dayanıklılığıyla her alanda tercih edilen ürünler arasındadır.

Daha çok pleksiglas ya da akrilik cam olarak da bilinen pleksi küpeşteler de şeffaf ve renksiz bir termoplastik polimerdir. Polimerin optik özellikleri çok iyi olmakla birlikte cam şeffaflığına yakın olup ışığın %92 sini geçirir. Ayrıca sert hava koşullarına dayanıklı, su emiciliği düşük, boyutsal kararlılığı güçlü ve mekanik dayanımı yüksektir.

ALS-PLKSK100
ALS-PLKSK102
ALS-PLKSK103
ALS-PLKSK104
ALS-PLKSK105

ALS-PLKSK101
ALS-PLKSK106
ALS-PLKSK107

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon, E-posta veya İletişim Formumuz Yoluyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

  Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için, 08:00 – 19:00 saatleri dışında da iletişim formumuz, e-posta veya WhatsApp aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  KONU BAŞLIKLARI

  Renkli plexiglass

  Pleksi merdiven korkuluk

  Pleksiglas balkon koruma

  Pleksi korkuluk modelleri

  Pleksi korkuluk fiyatları

  Pleksi balkon korkuluğu

  Buzlu plexiglass

  pirinç merdiven korkuluk, pleksi küpeşte fiyatları, merdiven küpeşteleri, balkon pleksi modelleri ve özellikleri.
  pleksi korkuluk fiyatları, pleksi balkon koruma hakkında, pleksiglas korkuluk, pleksi dikme fiyatları, küpeşte katalog.
  cam korkuluk modelleri ve özellikleri, cam korkuluk fiyatları hakkında, havuz kenarı cam korkuluk, cam korkuluk detayı.
  cam küpeşte modelleri, balkon korkuluk, cam küpeşte fiyatları, balkon cam korkuluk çeşitleri ve özellikleri, havuz korkuluğu.
  alüminyum küpeşte aksesuar fiyatları hakkında, aliminyum küpeşte, merdiven küpeşte fiyatları, balkon küpeştesi.
  paslanmaz trabzan modelleri, paslanmaz korkuluk fiyatları, balkon demiri fiyatları, krom balkon korkuluk fiyat, trabzan.

  Servis ve Montaj Hizmetleri

  Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar

  × WhatsApp