Döner Kapı Sistemleri

Döner Kapı Sistemleri

Döner kapı otomasyon sistemleri, 2 adet micro radar ünitesi sayesinde hareketliliği algılayıp kapıyı harekete geçirip, dönü bittiğinde hareketin başladığı noktada turunu tamamlama prensibiyle çalışmaktadır. Elektrik kesintisi durumlarında bağlı olduğu kaynak yoksa elle kontrol ile de kullanılabilmektedir.

Üç veya dört kanatlı olarak, 1500 mm – 4200 mm aralığında tüm ölçülerde üretilebilen döner kapılar, kapı çaplarına ve opsiyonel olarak kanat üstlerinde perde sensörü, kanat altlarında topuk sensörü ve giriş dikmelerinin önünde varlık sensörü gibi akıllı güvenlik önlemleri eklenerek donatılabilirler.

Otomatik döner kapı sistemlerinde; standart olarak her iki kapı girişinde birer adet olmak üzere engelli geçiş butonu, el sıkışma sensörleri, acil stop butonu, çap ve geçiş genişliğine göre; giriş ve çıkışlarda birer veya ikişer adet radar bulunmaktadır.

ALS-DK104
ALS-DK-106
ALS-DK100
ALS-DK101
ALS-DK100

ALS-DK102
ALS-DK107
ALS-DK103

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon, E-posta veya İletişim Formumuz Yoluyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

  Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için, 08:00 – 19:00 saatleri dışında da iletişim formumuz, e-posta veya WhatsApp aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  KONU BAŞLIKLARI

  Döner kapılar

  Otomatik döner kapı

  Dönen kapılar

  Dönen kapı sistemleri

  Otomatik döner kapılar, manuel döner kapılardan farklı olarak kullanılan radarlar vasıtasıyla otomatik olarak harekete geçmesidir. Geçiş sırasında güvenliği sağlamakta ve düşük enerji kullanmaktadır.

  döner kapı dwg, dönerli giriş kapısı modelleri, otomatik dönen kapı sistemleri, dönen kapı sistemleri.
  döner kapı fiyatları ve çeşitleri, dönen kapı ölçüleri kaç cm olmalı, dönen kapılar ve özellikleri.
  akordiyon kapı fiyatları hakkında, akordiyon kapı modelleri ve özellikleri, ucuz akordiyon kapı fiyatları.
  sensörlü kapı modelleri ve özellikleri hakkında, otomatik kapı fiyatları, fotoselli kapı fiyatları.
  uzaktan kumandalı sokak kapısı çeşitleri, elektrikli kapı modelleri ve özellikleri, otomatik ev kapısı.
  alüminyum otomatik sistemler, alüminyum doğrama sistemleri, alüminyum pencere ve kapılar, alu door.

  Servis ve Montaj Hizmetleri

  Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy.

  × WhatsApp