Otomatik Sistemler

Fotoselli Kapı Sistemleri
Fotoselli Kapı Sistemleri
Döner Kapı Sistemleri
Döner Kapı Sistemleri
Seksiyonel Kapı Sistemleri
Seksiyonel Kapı Sistemleri
Panjurlar
Panjurlar

Otomatik Sistemler Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon, E-posta veya İletişim Formumuz Yoluyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

  KATEGORİ BAŞLIKLARI

  döner kapı

  sensörlü kapı

  fotoselli kapı

  döner kapı fiyatları

  açılır kapanır sistemler

  Otomatik sistemler, döner kapılarda; engelli geçiş butonları, acil stop butonu, el sıkışma sensörleri, birer veya ikişer adet radar bulunur.
  Fotoselli kapı sistemleri, belirli açık kalma ve kullanım süreleri ihtiyacına çözüm sunar, tüm mimari ve yapılarda kullanılabilmektedir.
  El sensörlü kapılar, kullanım alanlarına hız ve alandan tasarruf sağlayan, kullanışlılık ve modern bir görünüm kazandıran sistemlerdir.
  Pencere panjur ve kapı panjur sistemleri, ev veya ofislerde güvenlik önlemlerini arttırmak ve güneş ışığını engellemek başta olmak üzere,
  kullanım alanı için mahremiyetini sağlamak yanı sıra, görünüm olarak tamamlayıcılığı kazandırmak amaçlı yaygın olarak kullanılmaktadır.
  Endüstriyel seksiyonel kapılar, tesislerde orta seviyelerde hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında kullanılan sistemlerdir.
  Döner kapı sistemleri elektrik kesintisi yaşandığında enerji alınamama durumlarında elle kontrol ile de kullanılabilmektedir.

  × WhatsApp