Kompozit

Kompozit Kaplama

Kompozit kaplama üretiminde amaçlanan, tek başına uygun olmayan, birbiri içinde çözünemeyen maddelere kullanım alan ve amaçlarına uygun özellikleri verebilecek duruma getirmek için, dayanım, esneklik ve hafiflik gibi yeni özellikler katmaktır.
Betonarme de betonun mukavemetini artırmak için oluşturulmuş bir kompozittir. Betona gömülü çelik çubuklar ile betona hem mukavemet hem de esneklik kazandırmaktadır.

Kompozitler, kolay şekil verilebilir olmaları, metallere göre düşük yoğunlukta olmaları ve korozyona karşı yüksek dayanımlarda olması ve kaliteli bir yüzey kalitesi sunmaları gibi özelliklerinden sıklıkla tercih edilmektedir. Kompozitler Dolgular, Matriks ve Takviye olmak üzere, üç temel elemandan meydana gelmektedir. Tasarımının kolay ve esnek olmasıyla nakliye ve montajda büyük avantajlar sağlamaktadır.

ALS-K109
ALS-K105
ALS-K107
ALS-K110
ALS-K100
ALS-K103
ALS-K104
ALS-K101

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon, E-posta veya İletişim Formumuz Yoluyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

  Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için, 08:00 – 19:00 saatleri dışında da iletişim formumuz, e-posta veya WhatsApp aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  KONU BAŞLIKLARI

  Alüminyum kompozit kaplama

  Kompozit panel

  Alüminyum panel

  Kompozit levha

  Dış cephe panel

  Ahşap kompozit

  kompozit panel, alüminyum cephe panel, dış cephe kaplama fiyatları ve panel ölçüleri.
  dış cephe panel, ölçüleri hakkında, dolgu ve lamina, cephe malzeme m2 fiyatları.
  dış cephe kaplama sistemleri hakkında, alüminyum cephe panel üreticileri, firmaları.

  Servis ve Montaj Hizmetleri

  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

  × WhatsApp